خدمات سایت

شرایط استفاده از پنل فروشگاهی

مراحل ثبت نام فروشندگان:
  • ورود به حساب کاربری خود در میهن مارکت (اگر حساب کاربری دارید) ورود به حساب کاربری
  • مطالعه و تائید شرایط دریافت پنل فروشگاهی
  • تکمیل فرم تبت نام فروشگاهی

با سپاس از اینکه تمایل خود را برای آشنائی با شرایط و یا عضویت احتمالی بعنوان یکی از فروشندگان میهن مارکت ، با ورود به این بخش اعلام نموده اید ، لطفا به موارد زیر توجه فرمائید . 

الف - حتما و اکیدا قبل از تائید و ورود به مرحله ثبت تقاضا ، فایل آشنائی با خدمت و مقررات استفاده از خدمت پنل فروشگاهی را با دقت مطالعه فرمائید . زیرا پس از ثبت نام پایه براین دیدگاه خواهد بود که شما کلیه شرایط و مقررات وبسایت را مطالعه کرده و اعلام موافقت خود را نموده اید .

ب - در صورت هرگونه ابهام و یا سوالی در رابطه با بخش تعرفه ها و یا بندهای قرارداد و مقررات ، با شماره  44031872-021 تماس گرفته و از پرسنل مربوطه پاسخ سوالات خود را بگیرید و سپس تکمه تائید را بزنید .

ج - تعرفه های اعلامی صرفا متعلق به فروشندگان تهرانی بوده و جهت عضویت فروشندگان شهرستانی به تناسب صنف فعالیت و نیز وسعت ، جمعیت و جایگاه شهرستان کاملا تعدیل خواهد شد . 

د - در تکمیل و ترمیم روند پیشرفت " اولین وبسایت اطلاع رسانی جامع کالاها و فروشندگان در ایران " ، ما را از نظرات خود که میتوانید تلفنی و یا توسط نامه ( استفاده لینک تماس با ما ) به ما ارائه دهید بهره مند سازید . و اطمینان داشته باشید که تکامل روزافزون این وبسایت میتواند در حد توان خود ، در اصلاح و پیشرفت روند و فرهنگ خرید و سلامت بازار تجارت کشور عزیزمان تاثیر گذار باشد .

 

                                                                               با تجدید احترام و ارادت

                                                                                                 دپارتمان قراردادهای  میهن مارکت

 

 



مشخصات فردی کاربر

 

مشخصات فروشگاه / شرکت