میهن مارکت را بهتر بشناسید

پلتفرم میهن مارکت به عنوان اولین وبسایت مقایسه قیمت و مرجع اطلاع رسانی کالا ها، فروشندگان و شرکت های ضمانت کننده کالا، با بهره گيری تجربی و فنی از نمونه های موفق در اروپا و آمريكا توسط تيم حرفه ای در مرداد ماه 1388 آغاز به فعالیت کرد. امکانات میهن مارکت به گونه ای طراحی شده است که پاسخگوی نیازهای طیف وسیعی از کاربران اعم از خریداران، فروشندگان، صاحبان برند و واردکنندگان می باشد که در ادامه مزایای استفاده از پلتفرم میهن مارکت شرح داده شده است.

aboutUs

مزایای استفاده از امکانات میهن مارکت برای کاربران (خریدار)

تعداد بالای فروشگاههای اینترنتی برای کاربران سردرگمی های فراوانی ایجاد کرده است. به طور مثال کاربران نمی دانند برای خرید چه محصولاتی به چه وب سایت هایی باید مراجعه کنند. موتورهای جستجو مانند گوگل نیز تعداد بسیار زیادی نتیجه را نمایش می دهند اما کاربر نمی دانند کدام نتایج برای آن ها کارآمد است. میهن مارکت امکاناتی را برای کاربران فراهم کرده است تا بتوانند به راحتی کالاها را با یکدیگر مقایسه کنند، نظرات سایر کاربران را بخوانند و پس از مقایسه قیمت و گارانتی فروشندگان محصول موردنظرشان، مناسبترین را انتخاب کنند و براحتی خرید خود را انجام دهند.

مزایای استفاده از میهن مارکت برای فروشندگان

  • فراهم بودن زمینه ای برای تبليغات مدرن و کارآمد كه امكان را فراهم می سازد که از ميزان بازتاب تبليغاتتان ( بخصوص در صورت داشتن وب سايت اختصاصی ) آگاه باشيد.
  • امکان استفاده از شبکه های اجتماعی به منظور جهت معرفی کالا و خدمات به صورت ویژه
  • گسترش بازه جغرافيايی، محيطی و طبقه بندیهای مشتريان خود به شكل نامحدود در سراسر ايران
  • اطلاع رسانی بسيار سريع از كالاهای جديد با ارائه آنها به صورت كالاهای ليست، و يا با تبليغ خاص بصورت بنر و پیشنهاد درج خبر اختصاصی برای آنها.
  • آشنايی بيشتر با همكاران خود جهت گسترش زمينه همكاري های فيمابين و رفع نياز های احتمالی.