قصد فروش محصولات خود را دارید؟

در حال حاضر میهن مارکت خدمات متعددی را به فروشندگان محترم ارائه می‌دهد:
اگر فروشگاه اینترنتی دارید، می‌توانید از پلن‌های ربات قیمت‌خوان برای افزایش ورودی سایت و فروش محصولات خود استفاده کنید.
اگر شما فروشگاه اینترنتی ندارید، می‌توانید با هزینه اندکی از پتانسیل‌های بالای وبسایت میهن مارکت برای فروش آنلاین بهره مند شوید
برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات به صفحه درباره ما مراجعه فرمائید.

قصد خرید دارید؟

کاربر گرامی اگر شما قصد خرید یکی از محصولات موجود در میهن مارکت را دارید، کافیست بروی آن محصول کلیک نمائید و پس از مشاهده عکس و مشخصات کالای مورد نظر با فروشنده منتخب خود از طریق کلیک بروی دکمه "خرید اینترنتی" یا "نام فروشنده" با فروشگاه مورد نظر تماس حاصل فرمائید.
نکته: چنانچه کالا مورد نظر بدون قیمت بود، بدین معنی می‌باشد که هیچ یک از فروشندگان فعال در میهن مارکت آن کالا را در حال حاضر موجود ندارند، شما می‌توانید در اینصورت بروی محصولات مشابه کلیک نمائید.
در نظر داشته باشید که میهن مارکت در انتخاب فروشندگان عضو از صحت مشخصات تماس فروشندگان سنتی اطمینان حاصل می‌کند و بررسی نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاههای اینترنتی را در نظر می‌گیرد. در صورت مشاهده هرگونه تخلفی لطفا مراتب را در بخش "شکایت / تقدیر از فروشنده" که در صفحه مشخصات فروشنده وجود دارد ثبت بفرمائید. در صورت تایید شکایت، فروشنده موظف به جلب رضایت مشتری می‌باشد و یا از لیست فروشندگان میهن مارکت حذف خواهد شد.
همچنین شما می توانید در «سامانه ثبت شکایات مرکز توسعه تجارت الکترونیک» و «سامانه ثبت گزارش مردمی» پلیس فتا شکایت خود را ثبت کنید.

راه‌های ارتباط با میهن مارکت:

کاربر محترم یادآور می‌گردد که میهن مارکت فروشنده هیچ یک از محصولات نمی‌باشد، در صورت تمایل به خرید هر یک از کالاها با فروشندگانی که بروی محصولات قیمت‌گذاری نموده‌اند تماس حاصل فرمائید.

آدرس: تهران - فلکه دوم صادقیه - بلوار آیت ا... کاشانی - بعد از تقاطع اباذر - مجتمع تجاری یاران - طبقه چهارم - واحد ۴۰۵

تلفن تماس: 71053963-021
تلفن تماس: 44950870-021

راهنمای داخلی ها:
کارشناس قراردادها: داخلی 101
کارشناس بخش کالا: داخلی 102

پاسخگویی به پیام های شما از طریق :
تلگرام بخش قرارداد: mihanmarket_Contract@ تلگرام بخش کالا: mihanmarket88@

از اینکه ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنید متشکریم: